COLECTIVOS PERSOAS
  
 FRONTE CÍVICO SOMOS MAIORÍA A Coruña ANTONIO VÁZQUEZ LÓPEZ
 RENACER ALFREDO ASENSIO RODRÍGUEZ
 ESQUERDA UNIDA - OS VERDES Grupo municipal A Coruña JOSÉ MANUEL GARCÍA SÁNCHEZ
 ASOCIACIÓN CULTURAL GAYOSO E SEOANE ANNA DIOP
 FORO POLA MEMORIA DE GALICIA OULYMATA THIAM
 MUNDO SIN GUERRAS Y SIN VIOLENCIA  A Coruña NDEYE SENE
 ECOS DO SUR KHADIJA ELBERDEY
 PARTIDO HUMANISTA INTERNACIONAL A Coruña IRENE ALONSO PINTOS
 PROGRAMA TRANKI-MAGAZINE (CUAC FM) IGNACIO JAVIER BEDOYA
 PROGRAMA SIMPLEMENTE GENTE (CUAC FM) CÉSAR SANTISO FREIRE (Concelleiro de EU-OV na Coruña)
 CONCELLO DE OLEIROS, ALCALDÍA
 MARISA FERNÁNDEZ RODRÍGUEZ
 CONCELLO DE OLEIROS, CONCELLARÍA DE COOPERACIÓN INTERNACIONAL JORGE GIL MORABES
 SINDICATO FERROVIARIO INTERSINDICAL  A Coruña LAURA DEL RÍO
 VE-LA LUZ, VIOLENCIA DE GÉNERO ANTONIO VIGIL PUMPIDO
 15-M MONTEALTO MAMADOU DIOP
 BNG Grupo municipal A Coruña NGONE NGOM
  CONCELLO DE OLEIROS, CONCELLARÍA DE FACENDA AWA SARR
 ASOCIACIÓN VECIÑAL DA AGRA DO ORZÁN, AGRA SERIGNE BADIANE
 ASOCIACIÓN XABIER PITA, ONG ALIONNE b. SOW NIANG
 BLOQUE NACIONALISTA GALEGO MARCOS ANT. RODRÍGUEZ
 ALTERNATIVA GALEGA DE ESQUERDA ENRIQUE OTERO SEIVANE
 S.O.S. SANIDADE PÚBLICA MARGA GONZÁLEZ VARELA
 CENTRAL UNITARIA DE TRABALLADORES / AS MOUSSA SECK
 COLEXIO OFICIAL DE EDUCADORES SOCIAIS DE GALICIA FELIX SAYE
 MÉDICOS DO MUNDO RUBÉN SÁNCHEZ IMIZCOZ
 ASEMBLEA DE COOPERACIÓN PARA A PAZ GLORIA DEL VALLE RODRÍGUEZ, CONCEJALA PSOE  A Coruña
 ASOCIACIÓN MARUSÍA DE EMIGRANTES RETORNADOS AVIA VEIRA GONZÁLEZ (Concelleira do BNG na Coruña)
 PLATAFORMA POLO EMPREGO MARÍA XOSÉ BRAVO SAN JOSÉ (Concelleira do BNG na Coruña)
 ASOCIACIÓN XIARA DE EMPREGADAS DE FOGAR XOSÉ MANUEL CARRIL VÁZQUEZ (Concelleiro do BNG na Coruña)
 CENTRO TRABALLO E CULTURA DE CÁRITAS INTERPARROQUIAL DE SANTIAGO PETER ONAGHISE
 SOMOS IGREXA GALIZA XURXO SOUTO (Cantante, acordeonista, escritor, actor, director y locutor)
 PROXECTO CÁRCERE MARÍA LUZ PRIETO CAAMIÑA
 CONCELLO DE OLEIROS, 1ER TENENTE DE ALCALDE, DELEGADA DE INTERIOR, S.CIDADÁ, FACENDA E URBANISMO RICARDO SAAVEDRA CASTRO
 PARTIDO COMUNISTA DE GALICIA A Coruña LAURA BUGALHO SÁNCHEZ
 XUVENTUDES COMUNISTAS DE GALICIA A Coruña ANA MIRANDA (Eurodiputada BNG)
 ASOCIACIÓN LA PAZ (DAHIRA SALAM TOURA A Coruña) PABLO VAAMONDE (Médico e escritor)
 DOMU ÁFRICA NOEL DOPAZO VÁZQUEZ (Co-coordinador de Aleas-Esquerda Unida)
 ÁFRICA UNIVERSAL CARME FREIRE CRUCES
 VANGARDA OBREIRA SARA GARCÍA MATO
 PARTIDO COMUNISTA DE GALICIA VICTORIA GÓMEZ REBOIRO
 ASOCIACIÓN VECIÑAL OZA-GAITEIRA-OS CASTROS SOFÍA DÍAZ GÓMEZ
 ASOCIACIÓN INTERNACIONALISMO PROLETARIO XABIER RON FERNÁNDEZ (Diputado de AGE no parlamento galego)
 COORDINADORA GALEGA DE ONG PARA O DESENVOLVEMENTO EVA SOLLA FERNÁNDEZ (Diputada de AGE no parlamento galego)
 CONCELLO DE OLEIROS, CONCELLARÍA DE ENSINO E XUVENTUDE PABLO IGLESIAS VALEIRAS
 ESQUERDA UNIDA ÓSCAR GARCÍA GONZÁLEZ
 S.O.S. RACISMO - GALICIA BASSIROU SAMB
 AMES NOVO ALIOUNE BADARA SOW
 EQUO A Coruña KHADIM GUEYE
 UNIVERSIDADE DA CORUÑA, Oficina de Cooperación e Voluntariado MAMADOU MOUSTAPHA BEYE
 STOP DESAFIUZAMENTOS A Coruña BAKHAO SECK
 LA CORUÑA SIN TECHO OUSMANE KANE
 XUVENTUDE COMUNISTA GALEGA
ENXEÑERÍA SEN FRONTEIRAS GALICIA
 MOUSTAPHA DIOP
PSOE, A Coruña
COMISIÓN POLA RECUPERACIÓN DA MEMORIA HISTÓRICA DA CORUÑA
 MAMETHIERNO NDAYE
  MAMADOU MBENGUE
  HANDALLA MBENGUE
  SALLY DIALLO
  MAME COUMBA SENE
  NENE DIOP
  NGONE NGOM
  AMDY NIAME
  MOR DIOP
  MAMDOU DIOP
  MORY THIAM
  FALLOU NDIAYE
  MKOR KANE
  MAMADOU DIALLO
  MASSAMBA DJITTE
  AMDY SARR
  KHADIM SYLLA
  ADJA CAMARA
  MAME FAYE MBACKE
  ANNA GAYE
  CHEIKH KANE
  ABDOU RAHMANENDIAYE
  DAME DIOP
  KHADIM TOURE
  SAMBA THIOUR
  PAPE SARR
  BARA DIOP
  SERIGNE KANE
  MAMDOU SAMB
  MAMADOU LÔ
  MOR DIOP
  SERIGNE KANE
  MOR KHARY DIOP
  ABDOU GAYE
  BARA WADE
  OUSMANE TINE
  MOUNTAKHA KANE
  BASSIROU DANE
  ABDOU DIOR KANE
  SALLOU NGUM
  ABDOULAYE KANE
  SALLOU NGUM
  ABDOULAYE KANE
  SERIGNE DIENG
  ANXO DOVAL REY
  CRISTINA GALLEGO FERNÁNDEZ
  ALEJANDRO GÁNDARA PORTEIRO
  VANESSA MÍGUEZ MARTÍN
  TERESA LÓPEZ CARBALLO
  DAVID FONTÁN BESTILLEIRO
  ANNA GARCÍA REIG
  ADOLFO NAYA FERNÁNDEZ
  FEDERICO GIORDANO MEDEROS
  JOSÉ MANUEL SANDE GARCÍA
  NACHO LEÓN GALIANO OLIVEIRA
  MÓNICA MONTERO BORRAZÁS
  SARA RÍOS
  MOUSSA GNING
  SARA MARTÍNEZ BELLO
  YASMIN DO CARMO PEREIRA NOVOA
  MÓNICA VIDAL AMARO
  CARLOS REGUERA